למה כדאי לכם לקנות רכב שטח ב- 2021

עם השנים, רכבי שטח נהיו יותר ויותר פופולריים, ונגישים לקהל רחב יותר, שלא בהכרח מכור לטיולי שטח. גם משפחות מוצאות את עצמן היום מחפשות רכבי שטח בגלל המרחב הפנימי הגדול והאפשרות לצאת לטיולים בסופ"ש, ואפילו סתם אנשים שפשוט מעדיפים לסוע בג'יפ, ועכשיו כשיש מסלולי מימון רכב המאפשרים רכישת רכבים חדשים, גם יקרים, בצורה נוחה בהרבה, אנשים רבים יכולים להגשים את החלום ולקנות ג'יפ.

אז למה בעצם לקנות רכב שטח?

רכבי שטח הם שונים מרכבים פרטיים רגילים.

רכבי שטח מאפשרים לצאת לטבע ולהנות בטיולים מבלי להתקע בדרכים, ותוך כדי הם גם מאפשרים נסיעה ברחבי העיר בצורה נוחה (אם כי מן הסתם פחות מאשר רכבי מיני או רכבים משפחתיים שנועדו לחיות בתוך העיר).

עם היתרונות של רכבי השטח, יש להם גם כמה חסרונות, שבעיקר נובעות מהגודל שלהן. למשל, קשה יותר למצוא חניה עם רכב שטח, ובמיוחד בערים צפופות כמו תל אביב.

בנוסף, רכבי שטח בדרך כלל בזבזניים יותר עם הדלק, בגלל משקלם והמנוע הגדול שלהם, במיוחד רכבי שטח ישנים.

צריך לשים לב לחסרונות אלו, וכשאתם באים לקנות רכב חדש להחליט אם מתאים לכם רכב שטח או לא, בגלל שרכב שטח הוא חיה שתצטרכו לאלף אותה.

ג'יפ צ'ירוקי
ג'יפ צ'ירוקי

איך נהנים מרכב שטח כמו שצריך?

אז רכבי השטח של היום זה לא הסופות הישנות של צה"ל. היום כל רכבי השטח החדשים מגיעים עם טכנולויית פנאי ברמות הגבוהות ביותר, כמו מסכים בגבי המושבים, מערכות מולטימדיה וסאונד, חימום מושבים, ועוד.

בנוסף, רכבי שטח בדרך כלל מגיעים עם מערכות הבטיחות הטובות ביותר – מה שהופך אותם עוד יותר מתאימים למשפחות.

מערכות הפנאי והבטיחות מצטרפות למאפיינים הטבעיים של רכב השטח – מרחב גחון רחב, גלגלים רחבים וגיר 4 על 4 המאפשר נסיעה בצירים ושטחים מאתגרים.

למעשה, אחרי שתצאו לטיול הראשון שלכם בסופ"ש עם המשפחה ביחד עם הג'יפ, אין לנו ספק שאתם תתמכר לדהירה בדרכים, ועצירה על צוק עם נוף מהמם, הוצאה של המחצלת ועושים פיקניק עם כל המשפחה.

בדיוק בגלל זה – אלפי ישראלים היום מעדיפים רכבי שטח מאשר רכבים פרטיים.

אולי יעניין אותך גם

רכבים חשמליים
רכבים
מה עדיף – מכונית היברידית או חשמלית?

הרבה אנשים שמתעניינים בכניסה לעולם של הרכבים החשמליים, שתופס יותר ויותר פופולאריות בעיקר בשנה האחרונה עם כל ההייפ מסביב לטסלה ולאילון מאסק, שואלים את עצמם, האם עדיף לקנות מכונית היברידית או שעדיף לקנות מכונית חשמלית?

קרא עוד »
מכונית טסלה
רכבים
האם טסלה היא העתיד של הרכבים בישראל?

רכבי טסלה ידועים בתאוצה המהירה שלהם ובחווית הנהיגה המדהימה שלהם מה שהופך אותם לבאמת רכבים מאוד מהנים לנהיגה, וזה לעומת הדעה הקדומה על רכבים חשמליים שהם כביכול חלשים יותר מרכבי בנזין וסולר.

קרא עוד »