אאודי RS6 – לאוהבי הספורט האתגרי

לפי שנדבר על האאודי RS6 החדשה, אנחנו רוצים להגיד שמדובר בחיית מרוצים, שכל מי שאוהב ספורט אתגרי יתחבר אליה, למרות שזה לא אפשרי כל כך לעשות כל מה שקשור לספורט אתגרי ורכבים בישראל, אבל המהירות והביצועים של המכונית הזו הם פשוט מרגשים. עכשיו בואו נגש לעניין.

אאודי RS6 – חדשה בישראל

אאודי, שמוכרת ברכבים הספורטיביים והאיכותיים שלה לא מפסיקה להפתיע והפעם עם האאודי RS6 בשני דגמים, אחת סטיישן ואחת ספורטבק, שמוכנות להשתגר על הכביש.

המחירים לא זולים, מתחילים בסביבות מיליון ש"ח. אך למי שיש את התקציב, הוא הולך להנות ממכונית מהירה במיוחד, וכיום עם אפשרויות מימון רכב יש אנשים שהחלום יכול להתקרב למציאות עבורם.

ביצועים

האאודי RS6 מגיעה בשני הדגמים עם מנוע בנזין טורבו V8 עוצמתי, בנפח 4 ליטר עם 600 כוחות סוס, 6000 סל"ד להספק מרבי, מומנט מרבי 81.6 קג"מ, , 2050 סל"ד למומנט מרבי, תאוצה מ- 0 ל- 100 בלא פחות מ- 3.6 שניות!! ומהירות מרבית של 250 קמ"ש.

מבחינת צריכת דלק, האאודי RS6 צורכת כ- 7.6 ליטר לקילומטר, ודרגת זיהום 15, כיאה לרכב ספורטיבי עוצמתי שממונע בבנזין. הביצועים האלה ללא ספק שמים את האאודי RS6 בחזית הספורט המוטורי בישראל.

עיצוב חיצוני ופנימי

כמו שחשבתם, העיצוב של המכונית הוא סופר ספורטיבי, אך מה שמיוחד זה שהעיצוב החיצוני ממשיך לעיצוב הפנימי, בשימוש קרבון בתא הנוסעים, ריפודי עור, מושבי ספורט – אין ספק שהאאודי RS6 היא מפלצת ספורט, שיכולה להוות גם לשימוש ספורט אתגרי במסלולי מירוצים ברחבי הארץ.

המכונית לא רק יפה, אלא גם אופה. וניתן למצוא בה רשימת אבזור עשירה במיוחד, עם מסך 2 מסכים גדולים המחוברים למערכת GPS איכותית, ואת שלל מערכות הבטיחות והפנאי המוכרות של אאודי,

כמו למשל מראות מתכווננות ומתקפלות חשמלית, עם פונקציה של "התכהות", מושבים מתכווניים עם כמה זיכרונות לנהגים או לתנוחות מועדפות שונות, מערכת בקרת אקלים מפוצלת, ועוד פינוקים.

לסיכום

אאודי RS6 מציעה את כל מה שמצפים מרכב ספורט איכותי להציג, ואפילו יותר.

היא מתאימה למי שאוהב נהיגה מהירה ומהנה, והיא גם צפוייה להראות במסלולי הספורט האתגרי ברחבי העולם ואולי גם בישראל (במסלולים המעטים שיש).

המחיר גבוה, אבל אפשר למצוא אותה בחלק מחברות הליסינג במסלולי מימון רכב, שיאפשרו לכם להגשים את החלום ולהיות בעלים של רכב ספורט איכותי כמו האאודי RS6

אולי יעניין אותך גם

מכונית טסלה
רכבים
האם טסלה היא העתיד של הרכבים בישראל?

רכבי טסלה ידועים בתאוצה המהירה שלהם ובחווית הנהיגה המדהימה שלהם מה שהופך אותם לבאמת רכבים מאוד מהנים לנהיגה, וזה לעומת הדעה הקדומה על רכבים חשמליים שהם כביכול חלשים יותר מרכבי בנזין וסולר.

קרא עוד »
רכב שטח
טיוליום בארץ
למה כדאי לכם לקנות רכב שטח ב- 2021

עם השנים, רכבי שטח נהיו יותר ויותר פופולריים, ונגישים לקהל רחב יותר, שלא בהכרח מכור לטיולי שטח. גם משפחות מוצאות את עצמן היום מחפשות רכבי שטח בגלל המרחב הפנימי הגדול והאפשרות לצאת לטיולים בסופ"ש, ואפילו סתם אנשים שפשוט מעדיפים לסוע בג'יפ, ועכשיו כשיש מסלולי מימון רכב המאפשרים רכישת רכבים חדשים, גם יקרים, בצורה נוחה בהרבה, אנשים רבים יכולים להגשים את החלום ולקנות ג'יפ.

קרא עוד »