מהו ביטוח פספורט, ולמה חשוב לרכוש אותו לפני הטיסה לחו"ל?

רוב חברות הביטוח מציעות לנו אפשרות לקנות ביטוח נסיעות לחו"ל, אשר מתחיל לעבוד במועד בו אנחנו מעוניינים בכך ומסתיים במועד שאנחנו מבקשים.

בדרך כלל, נפעיל אותו ביום בו נצא מהארץ עד ליום בו נחזור. הפוליסה לרוב, מכילה תנאים מסוימים אותם יש לקבוע על פי סוג הנסיעה.

ביטוח פספורט הוא שונה במובן מסוים. מדובר על ביטוח שעובד כמו כרטיס אשראי. אפשר להפעיל אותו על סכומים מסוימים בהתאם לכמות הימים שנמצאים בחו"ל, ובהתאם לתנאים אשר מעוניינים לרכוש.

כלומר, אין צורך להגדיר מראש כמה זמן תימשך הנסיעה ואיזה סוג פוליסה רוצים לרכוש.

בשביל להיעזר בפוליסת ביטוח פספורט, כל מה שצריך לעשות זה לפנות לחברה ולרכוש ממנה את הביטוח, ושאר התנאים כבר אפשר להחליט לגביהם בזמן הנסיעה.

בכל מקרה, בכל זמן נתון, אפשר ליצור קשר עם צוות החברה והוא יוכל לעזור, בין אם זה בהפעלת הביטוח ובין אם זה בדברים אחרים שקשורים אליו.

כיצד זה עובד בפועל?

נניח ואנחנו מתכוונים לטוס לברצלונה, אז אנחנו נרכוש ביטוח פספורט, וברגע שננחת בעיר נוכל להפעיל את הביטוח ומאותו רגע הוא יתחיל לעבוד.

צריך לציין, אפשר לרכוש ביטוח פספורט בתנאים ומסלולים שונים. דוגמא, מסלול של מנוי שנתי במידה ואנחנו טסים לעיתים תכופות, וכן קיים מסלול רגיל, בסיסי, אם אנחנו טסים לחו"ל פעם או פעמיים בשנה.

מי שרוכש מנוי שנתי, נהנה גם מאפשרות לבצע הרחבות שונות, מה שלא יתאפשר במסלול בסיסי. ההרחבות מותאמות לאופי הנסיעה כמובן.

בכל מקרה, אותו כרטיס ביטוח שאנחנו מחזיקים יממן עבורנו את כל ההוצאות הרפואיות שלנו, כלומר אנחנו לא נידרש להשתתפות עצמית, בהתאם לכיסוי הפוליסה.

היתרון הגדול של ביטוח פספורט היא, אם חס וחלילה עלינו להפעיל את הפוליסה אז אנחנו לא צריכים לחכות עד שנגיע לישראל בשביל לקבל את התשלומים ואין לנו צורך להתעסק בבירוקרטיה הכרוכה בכך, אלא אנחנו פשוט יכולים להשתמש בכרטיס בעת הצורך.

הביטוח גם מאפשר לכסות אנשים בעלי רקע של מחלות, הוא גם לא מתייחס בהכרח לגיל אלא אך ורק לשאלה מה היעד, ומה סוג החבילה שמעוניינים לקנות.

אנשים בגיל מבוגר או עם מחלות, צריכים להחליט האם החבילה הבסיסית מתאימה להם או לא.

למה חשוב לקנות פוליסת ביטוח לפני שיוצאים מהארץ?

ההסבר לכך הוא פשוט. למרות שאנחנו יכולים לבצע שינויים והרחבות בזמן שהותנו בחו"ל,

הרי מוטב לקנות את הפוליסה כשאנחנו נמצאים בארץ, כך נוכל לקבל הסבר מלא ומפורט, מה בדיוק היא כוללת, איך בדיוק מבצעים את השינויים, איך אנחנו מפעילים את הפוליסה ועוד.

כל פרט קטן נוכל לקבל מענה דרך הצוות של החברה ובכך נוכל ליהנות מביטוח נסיעות רחב ומשתלם.

לפני שאנחנו ניגשים לקנות פוליסת ביטוח נסיעות ובפרט ביטוח נסיעות של פספורט קארד עלינו לעשות השוואת מחירים.

לשם כך בדיוק אנחנו יכולים להיעזר במנגנון של חברת וובי, דרכו ניתן לבצע השוואת מחירים בצורה יעילה ומהירה וכן ליהנות מאפשרות לקנות ביטוח נסיעות של פספורט קארד באופן קל ופשוט.

אולי יעניין אותך גם

אריה
טיולים בחו"ל
10 עובדות מעניינות על האריה

אחת החיות המרשימות ביותר בטבע אם לא המרשימה ביותר, היא האריה. הוא אצילי, מלכותי, ואפילו קצת סנוב. כולנו מכירים את האריה. החתול הגדול עם הרעמה

קרא עוד »