האם טסלה היא העתיד של הרכבים בישראל?

נהגי טסלה נהנים ממספר יתרונות על פני אלו שנוהגים ברכבים מסורתיים.

אולי המשמעותי ביותר הם הביצועים שמציעות המכוניות החשמליות (באופן מלא) של טסלה.

רכבי טסלה ידועים בתאוצה המהירה שלהם ובחווית הנהיגה המדהימה שלהם מה שהופך אותם לבאמת רכבים מאוד מהנים לנהיגה, וזה לעומת הדעה הקדומה על רכבים חשמליים שהם כביכול חלשים יותר מרכבי בנזין וסולר.

טווח נהיגה מרשים

בנוסף לביצועים מעולים, מכוניות טסלה מציעות גם טווח מרשים בהשוואה לרכבים חשמליים אחרים.

דגם S של טסלה, למשל, יכול לנסוע עד 335 מיילים בטעינה בודדת, בעוד לדגם 3 הקטן יותר יש טווח של עד 220 מיילים.

זה הופך את מכוניות טסלה להרבה יותר פרקטיות לנסיעה למרחקים ארוכים מאשר כלי רכב חשמליים אחרים, ומעמיד אותם בשורה אחת עם רכבים מונעי בנזין.

ככה שאם יש לכם חשש מטווח נסיעה של "רכב חשמלי", אתם יכולים להסיר את החשש מליבכם ולדעת שטסלה תיקח אותכם לכל מקום, בכל זמן מבלי החשש שתתקעו בדרך.

רשת טעינה רחבה

לבסוף, נהגי טסלה נהנים גם מגישה לרשת ההולכת וגדלה של תחנות טעינה של החברה ברמה הגלובלית.

תחנות אלו מאפשרות לבעלי מכוניות טסלה להטעין במהירות ובקלות את המכוניות שלהם, מה שהופך את הנסיעה למרחקים ארוכים להרבה יותר נוחה.

עם למעלה מ-10,000 מגדשי-על ברחבי העולם, לנהגים של טסלה יש הרבה אפשרויות לטעינה תוך כדי תנועה.

עם זאת, בישראל עדיין רשת הטעינה מתחרבת, ואנחנו צפויים לראות בשנים הקרובות יותר ויותר טחנות טעינה, באותה רמה ותדירות כמו שיש בארה"ב למשל.

וככל שרכבי טסלה יהפכו ליותר ויותר פופולריים (וכמו שהראנו בתחילת הכתבה, יש לא מעט סיבות לכך שהן צריכות להיות פופולריות),

אנחנו צפויים לראות יותר ויותר השקעה בתשתיות חשמליות שיתמכו ברכבים חשמליים ויהפכו את העולם שלנו ליותר ויותר ירוק ואקולוגי

לסיכום

רכבי טסלה הם באמת העתיד שלנו, ולמרות מחירם היקר, ניתן לקנות אותם בעסקאות טסלה במימון שפורסות את המחיר לתשלומים נוחים ומאפשרים לכל מי שרוצה להתחדש ברכב של טסלה, לעשות זאת.

אז למה אתם מחכים? אולי כדאי שגם את תצטרפו למהפכה?

אולי יעניין אותך גם

רכבים חשמליים
רכבים
מה עדיף – מכונית היברידית או חשמלית?

הרבה אנשים שמתעניינים בכניסה לעולם של הרכבים החשמליים, שתופס יותר ויותר פופולאריות בעיקר בשנה האחרונה עם כל ההייפ מסביב לטסלה ולאילון מאסק, שואלים את עצמם, האם עדיף לקנות מכונית היברידית או שעדיף לקנות מכונית חשמלית?

קרא עוד »
רכב שטח
טיוליום בארץ
למה כדאי לכם לקנות רכב שטח ב- 2021

עם השנים, רכבי שטח נהיו יותר ויותר פופולריים, ונגישים לקהל רחב יותר, שלא בהכרח מכור לטיולי שטח. גם משפחות מוצאות את עצמן היום מחפשות רכבי שטח בגלל המרחב הפנימי הגדול והאפשרות לצאת לטיולים בסופ"ש, ואפילו סתם אנשים שפשוט מעדיפים לסוע בג'יפ, ועכשיו כשיש מסלולי מימון רכב המאפשרים רכישת רכבים חדשים, גם יקרים, בצורה נוחה בהרבה, אנשים רבים יכולים להגשים את החלום ולקנות ג'יפ.

קרא עוד »